Strona główna / Szczenięta
 

UWAGA! ogłoszenia dotyczą wyłącznie miotów suk zarejestrowanych w Związku Kynologicznym w Polsce Oddział Legnica. Czas edycji ogłoszenia na stronie wynosi 2 miesiące od daty dodania. 

Członków ZKwP Oddział Legnica zainteresowanych zamieszczeniem informacji o hodowli prosimy o przesłanie ogłoszenia ( wg  wzoru zamieszczonego poniżej ) i trzech zdjęć, pod adres e-mail: legnica@zkwp.pl – warunkiem umieszczenia informacji na stronie jest opłacona składka członkowska za rok bieżący.

Rasa psów:
Nazwa hodowli:
Treść ogłoszenia:
Kontakt: miejscowość, tel., e-mail, www.
Foto: (w załączeniu – max 3 zdjęcia)

SZCZENIĘTA:

Rasa: Owczarek belgijski Malinois

Nazwa hodowli: Na Przykład

Szczenięta rodowodowe. Urodziły się 8.04.2018 i właśnie teraz są w najlepszym wieku do odbioru. Wszystkie szczenięta mają chipy, są zaszczepione i odrobaczone.
Pochodzą ze skojarzenia wybitnego psa sportowego Championa Pracy z Czech – JAGUAR de Alphaville Bohemia oraz matki biegającej w najwyższej klasie wyszkolenia agility A3 – CHERRY Killing Machine. Obydwoje rodzice charakteryzują się doskonałym zdrowiem. Są wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych oraz od spondylozy kręgosłupa. Ojciec szczeniąt jest bezpośrednim potomkiem słynnego Solero des Teutones, po którym jest najwięcej psów wygrywających zawody w dyscyplinach IPO, Mondioring, Agility i Obiedience.  Oczywiście rodzice mają też zdane testy psychiczne. Są to szczenięta typowo do sportu.
Więcej zdjęć i filmów na Facebook:  https://web.facebook.com/MalinoisNaPrzyklad/
Strona internetowa ojca: https://www.clever-fox.com/jaguar-de-alphaville-bohemia/
Strona matki: https://www.working-dog.com/dogs-details/2915712/Cherry-Killing-Machine
Są jeszcze wolne 4 pieski. Na zdjęciach szczenięta oraz ojciec. Zapraszam do obejrzenia szczeniąt oraz matki.
Kontakt:Wrocław,tel.601758844,e-mail:priv@breska.pl, whttps://web.facebook.com/MalinoisNaPrzyklad/