Strona główna / VI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – International Dog Show (CACIB)
 

VI  Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – International Dog Show (CACIB)
Miasto – City, Data – Date
Lubin, 18-20.01.2019

PIĄTEK/ FRIDAY od 14:00

SOBOTA, NIEDZIELA/ SATURDAY, SUNDAY od 10:00

Miejsce – Place
Regionalne Centrum Sportu , 59-300 Lubin, ul. Odrodzenia 28 B , woj. dolnośląskie 
Termin przyjmowania zgłoszeń – Deadline of entries
04.01.2019
Opłaty – Entry Fees

UWAGA ! 
Nie przyjmujemy opłat na wystawie!

Wystawcy krajowi  (dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP):
– za pierwszego psa (bez katalogu)  120 zł 
– za każdego następnego psa (bez katalogu)  110 zł 
– klasa młodszych szczeniąt, szczeniąt i Interchampiony (bez katalogu)  60 zł
– klasa weteranów (bez katalogu)  30 zł 
– rasy polskie – za każdego psa – pod warunkiem wystawienia (bez katalogu)  60 zł– Najlepsza Para  30 zł – Najlepsza Grupa Hodowlana 30 zł – Młody Prezenter 30 zł.KATALOG
Dla każdego wystawcy zostanie udostępniony katalog w postaci pliku PDF, który będzie dostępny w systemie w dniu wystawy, na dwie godziny przed rozpoczęciem sędziowania psów w ringach.
Katalogi w wersji drukowanej można zakupić w przedsprzedaży w systemie wystawy.NET w czasie zgłaszania psów na wystawę. Będą one do odbioru w dniu wystawy. Cena katalogu w wersji drukowanej wynosi 15 zł.Ostateczny termin wpłat za zgłoszenia upływa z dniem 08.01.2018 r. –decyduje data wpływu na konto Oddziału. Zgłoszenia, za które opłata nie zostanie zaksięgowana do dnia 07.01.2019 nie zostaną ujęte w katalogu. Psy nie umieszczone w katalogu nie będą dopuszczone do oceny na wystawie.
Foreign exhibitors:
– for the first dog (without catalogue)  45 EUR 
– for each succeeding dog (without catalogue)  40 EUR 
– minor puppy, puppy class and Interchampions (without catalogue)  25 EUR 
– veteran class (without catalogue)  10 EUR
– Breeding Couple 10 EUR 
– Breeding Group 10 EUR 
– Polish breeds  25 EUR
– Junior Handling  10 EURCATALOG
Catalog in the form of PDF file will be available for each exhibitor in the system on each of the exhibition day, two hours before the start of judging in the rings.
Catalogs in the printed version can be purchased in advance in the wystawy.NET system while doing dogs entry.
They will be available to be picked up on the day of the exhibition. The printed catalog price is 5 EUR.
Attention!
We do not accept payments at the show. The payment deadline is 07.01.2019. Entries which will not be paid until 07.01.2019, will not be placed in the catalogue. Dogs which are not in the catalogue cannot be judged at the show.
Parking 20 zł
Bilety wstępu na wystawę : 
ulgowy 5 zł (młodzież szkolna do lat 18), 
normalny 10 zł.
Dzieci do lat 7 – bezpłatnie.
Konto bankowe – Bank account
Dla członków ZKwP:      87 1050 1908 1000 0090 3036 3932   
Foreign exhibitors:     
BIC:  INGBPLPW    Bank account:  PL 91 1050 1908 1000 0090 3036 3957
Bank name:  ING Bank Slaski S.A.,ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice, Poland18.01.2019 PIĄTEK (FRIDAY) – grupa (group): 2
19.01.2019 SOBOTA (SATURDAY) – grupy (groups): 4,5,7,8,9
20.01.2019 NIEDZIELA (SUNDAY ) – grupy (groups): 1,3,6,10+ rasy nieuznane przez FCI (breeds unrecognized by the FCI)
Planowana obsada sędziowska – Judges
PIĄTEK

FCI 2  piątek (Friday)
Tomasz Sitkiewicz (PL)
Pinczer małpi
Pinczer miniaturowy
Pinczer średni
Sznaucer miniaturowy

 

Ewa Sitkiewicz (PL)

Doberman

Czarny terier rosyjski
Sznaucer olbrzym czarny
Sznaucer olbrzym pieprz i sól
Sznaucer średni
Sznaucer średni pieprz i sól

Rafael Garcia Parrondo (ES)
Dog z Majorki
Mastif hiszpański

Carmen Navarro Guisado (ES)
Bokser
Cane Corso Italiano
Dog argentyński
Dog kanaryjski
Dog niemiecki
Duży szwajcarski pies pasterski
Entlebucher
Hovawart
Mastif tybetańsk
Owczarek kaukaski
Owczarek środkowoazjatycki
Pirenejski pies górski

Krystyna Opara (PL)
Dogue de Bordeaux
Bullmastiff
Leonberger
Nowofundland
Rottweiler

Janusz Opara (PL)
Berneński pies pasterski
Bernardyn długowłosy
Bernardyn krótkowłosy
Landseer
Buldog angielski
Shar Pei
pozostałe rasy

SOBOTA
FCI 4  sobota (Saturday)


Elena Kryukova (RU)  

wszystkie rasy – All breeds

FCI 5   sobota (Saturday)
Alessandro Zeppi (IT)  
Akita, Akita amerykańska, Cirneco dell’Etna, Pies Faraona, Shiba, Szpic mały, Szpic miniaturowy (Pomeranian)

Rafael Garcia Parrondo (ES)

Alaskan Malamute
pozostałe rasy – remaining breeds

FCI 7   sobota (Saturday)
Petr Rehanek (CZ) 
wszystkie rasy – All breeds

FCI 8   sobota  (Saturday)

Carmen Navarro Guisado (ES)  
Flat Coated Retriever, Labrador Retriever

Krystyna Opara (PL) 
Golden Retriever
pozostałe rasy – remaining breeds

FCI 9  sobota  (Saturday)
Mariola Żuchlińska (PL)
Bolończyk
Maltańczyk
Coton de Tulear
Hawańczyk
King Charles Spaniel

Maria Zasada (Pl)
Chihuahua długowłosy
Chihuahua krótkowłosy
Krystyna Opara (PL)

Cavalier King Charles Spaniel
Gryfonik belgijski
Gryfonik brukselski
Pudel duży
Pudel miniaturowy
Pudel średni
Pudel toy
Spaniel kontynentalny miniaturowy – Papillon

Janusz Opara (PL)
Bichon Frise
Buldog francuski
Lhasa Apso

Andrzej Kaźmierski (PL)
Pekińczyk
Rosyjski toy długowłosy
Shih Tzu
Terier tybetański

Agnieszka Onuk (TR)
Boston Terrier
Chiński grzywacz
Mops
pozostałe rasy – remaining breeds

NIEDZIELA

FCI 1  niedziela  (Sunday)

M J Purnell-Carpenter (GB)
Border Collie
Owczarek australijski (typ amerykański)
Owczarek francuski – Briard
Owczarek niemiecki długowłosy
Owczarek niemiecki krótkowłosy
Owczarek szkocki długowłosy
Polski owczarek nizinny

Janusz Opara (PL)
Ceskoslovenský Vlciak

Polski owczarek podhalański

Puli
Pumi
Welsh Corgi Cardigan
Welsh Corgi Pembroke
Owczarek szkocki krótkowłosy

Andrzej Kaźmierski (PL)

Owczarek szetlandzki

Petr Rehanek (CZ) 
Australian Cattle Dog
Bearded Collie

Biały owczarek szwajcarski
Owczarek belgijski
Owczarek francuski – Beauceron
Owczarek holenderski krótkowłosy

pozostałe rasy – remaining breeds

FCI 3 niedziela  (Sunday)
Agnieszka Onuk (TR)
Bedlington Terrier
Border Terrier
Cairn Terrier
Foksterier krótkowłosy
Foksterier szorstkowłosy
Manchester Terrier
Niemiecki terier myśliwski
Norfolk Terrier
Norwich Terrier
Terier czeski
Terier walijski
Yorkshire Terrier

Maria Zasada (PL)
Bulterier
Bulterier miniaturowy

Terier szkocki

West Highland White Terrier
Krystyna Opara(PL)
American Staffordshire Terrier
Staffordshire Bull Terrier
Carmen Navarro Guisado (ES)  
Airedale Terrier
Australian Silki Terrier
English Toy Terrier
Jack Russell Terrier
Parson Russell Terrier

pozostałe rasy – remaining breeds

FCI 6  niedziela  (Sunday)
Andrzej Kaźmierski (PL)
Gończy polski
Gończy słowacki
Ogar polski

Elena Kryukova (RU) 
pozostałe rasy – remaining breeds

FCI 10 niedziela  (Sunday)
Rafael Garcia Parrondo (ES) 
wszystkie rasy – All breeds

Andrzej Kaźimierski(PL)/niedziela 
Rasy nie uznane przez FCI–Breeds not recognized by theFCI

Krystyna Opara  (PL) 
Konkurs Młody Prezenter – Junior Handling / piątek
Janusz Opara (PL) 

Konkurs Młody Prezenter – Junior Handling / sobota

Maria Zasada  (PL)  
Konkurs Młody Prezenter – Junior Handling / niedziela

Obsada sędziowska może ulec zmianie