Rejestracja przez system wystawy.net.
Parking 20 zł – tylko gotówką.
Grupa 3
Joanna Śmidoda – Norfolk Terrier, Norwich Terrier, Parson Russell Terrier, Sealyham Terrier, Skye Terrier, Terier australijski, Terier brazylijski, Terier czeski, Terier irlandzki, Terier japoński, Terier szkocki, Terier walijski, West Highland White Terrier, Yorkshire Terrier
Monika Kuriata – pozostałe rasy
Grupa 4
Monika Kuriata – wszystkie rasy
Grupa 5
Iwona Krzyszowska – wszystkie rasy
Grupa 6
Hanna Itzeli – Gończy polski
Dariusz Patrzałek – pozostałe rasy
Grupa 7
Paweł Zaręba – Pointer, Seter angielski, Seter szkocki (Gordon), Seter irlandzki czerwono-biały, Seter irlandzki
Anastazja Walczak – Wyżeł weimarski krótkowłosy, Wyżeł wajmarski długowłosy, Wyżeł węgierski krótkowłosy, Wyżeł węgierski szorstkowłosy
Mariusz Drewniak – pozostałe rasy
Grupa 8
Tomasz Kliś – Chesapeake Bay Retriever, Curly Coated Retriever, Flat Coated Retriever, Golden Retriver, Labrador Retriver, Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Eugeniusz Skórzewski– pozostałe rasy
Grupa 10
Aleksandra Lubaszka – Chart afrykański Azawakh, Chart arabski Sloughi, Grayhund, Chart Polski, Chart Węgierski, Charcik Włoski, Whippet
Blanka Horbatowska – pozostałe rasy
Rasy Nieuznane
Aleksandra Lubaszka – wszystkie rasy
Finały
Młody Prezenter – Patrycja Mazur-Szkodzińska
BIS Młodsze Szczenię – Hanna Itzeli
BIS Szczenię – Blanka Horbatowska
BIS Weteran – Mariusz Drewniak
BIS Pies Użytkowy – Tomasz Kliś
BIS Oddziału Legnica – Vladimir Piskay
BIS Ras Nieuznanych – Aleksandra Lubaszka
BIS Najlepsza Para – Paweł Zaręba
BIS Najlepsza Grupa – Eugeniusz Skórzewski
BIS Junior – Aleksandra Lubaszka
BOG III – Monika Kuriata
BOG IV – Monika Kuriata
BOG V – Iwona Krzyszowska
BOG VI – Dariusz Patrzałek
BOG VII – Anastazja Walczak
BOG VIII – Tomasz Kliś
BOG X – Aleksandra Lubaszka
BIS – Vladimir Piskay
Wyniki:
Najpiękniejsze młodsze szczenię
1. 160 – CHART PERSKI SALUKI – HISPANITA HERMOSA z Tripu
2. 98 – WYŻEŁ WĘGIERSKI KRÓTKOWŁOSY – MERCEDES Ami de Coeur
3. 14 – WEST HIGHLAND WHITE TERRIER – BESSIE FORTUNA PER BELLA Czar Krakowa
4. 124 – GOLDEN RETRIEVER – Trubliss Now and Forever
Najpiękniejsze szczenię
1. 156 – CHART HISZPAŃSKI – Enigma Von Sz nyi
2. 112 – FLAT COATED RETRIEVER – Apples’N’Pears GONNA BE A ROCKSTAR
3. 30 – JAMNIK SZORSTKOWŁOSY KRÓLICZY – GIZMO z Przystani Wodniackiej (FCI)
4. 154 – CHART ARABSKI SLOUGHI – ARWEN BRAVE CHART
Najpiękniejszy weteran
1. 17 – JAMNIK DŁUGOWŁOSY MINIATUROWY – GARIBALDI Elsanta
2. 79 – MAŁY MÜNSTERLÄNDER – JAWA Herbu Drop (FCI
3. 133 – GOLDEN RETRIEVER – FLORENCJA SHAGGY SUN
4. 3 – BEDLINGTON TERRIER – TREVINA Slim Extreme (FCI)
Najpiękniejszy pies użytkowy
1. 114 – FLAT COATED RETRIEVER – Pearl of Dragons Dragonborn (FCI)
2. 69 – POSOKOWIEC BAWARSKI – TORES z Doliny Dojcy
3. 86 – SETER SZKOCKI GORDON – Genesis Racer Manon Lescaut
4. 131 – GOLDEN RETRIEVER – Brigitt Rome Bohemia Wild Pearl
Najpiękniejszy pies ras nieuznanych
1. 180 – POLSKI SPANIEL MYŚLIWSKI – Pierrot Barwny Bukiet (FCI)
2. 179 – CHART KIRGISKI TAJGAN – ASIA-KHAN ALA-KUL
Najpiękniejszy pies oddziału w Legnicy
1. 63 – OGAR POLSKI – KAZAN z Bołozowej Sfory (FCI)
2. 1 – BEDLINGTON TERRIER – CASPER Bohemia Opus
3. 27 – JAMNIK KRÓTKOWŁOSY MINIATUROWY – SZKAWAŁ z Przystani Wodniackiej (FCI)
4. 18 – JAMNIK DŁUGOWŁOSY MINIATUROWY – ALLAYA Algedi Prima
Najlepsza para
1. CHART AFGAŃSKI – Azbelltas URSUS UNLEASHED LINO & Azbelltas TRUE TREASURE LAGHERTA
2. SETER SZKOCKI GORDON – Plants Philodendron Miyavi & Genesis Racer Manon Lescaut
3. BEDLINGTON TERRIER – CASPER Bohemia Opus & EMILI Diamond Lamb
4. LABRADOR RETRIEVER – Forrex Freddy Alfa Sirius & Fee Bee Fanny Alfa Sirius
Najpiękniejszy pies ras polskich:
1. 16 – Walkiria Asanegra (FCI)
2. 180 – POLSKI SPANIEL MYŚLIWSKI – Pierrot Barwny Bukiet (FCI)
3. 63 – OGAR POLSKI – KAZAN z Bołozowej Sfory (FCI)
Najpiękniejszy junior
1. 151 – CHART AFGAŃSKI – Azbelltas URSUS UNLEASHED LINO
2. 88 – WYŻEŁ NIEMIECKI KRÓTKOWŁOSY – CARTHINA Canis Venator
3. 102 – COCKER SPANIEL AMERYKAŃSKI – Very Vigie YOU GOTTA FIGHT FOR YOUR RIGHT
4. 153 – CHART AFRYKAŃSKI AZAWAKH – Eyyiara Ginever
Zwycięzca grupy 3
1. 9 – PARSON RUSSELL TERRIER – GERONIMO Equus
2. 1 – BEDLINGTON TERRIER – CASPER Bohemia Opus
3. 15 – WEST HIGHLAND WHITE TERRIER – Ora Trezoro Daniella Dessie
4. 6 – JACK RUSSELL TERRIER – ABI Kalinowy Zaułek (FCI)
Zwycięzca grupy 4
1. 31 – JAMNIK SZORSTKOWŁOSY KRÓLICZY – KMINEK z Przystani Wodniackiej (FCI)
2. 27 – JAMNIK KRÓTKOWŁOSY MINIATUROWY – SZKAWAŁ z Przystani Wodniackiej (FCI)
3. 22 – JAMNIK KRÓTKOWŁOSY KRÓLICZY – HARDA HANUSIA Asocjacja
4. 18 – JAMNIK DŁUGOWŁOSY MINIATUROWY – ALLAYA Algedi Prima
Zwycięzca grupy 5
1. 40 – THAI RIDGEBACK DOG – LALITA DEWI MOLLY Queenopolis (FCI)
2. 36 – BASENJI – HURIJA Banda Urwisów (FCI)
Zwycięzca grupy 6
1. 68 – POSOKOWIEC BAWARSKI – JARUN z Królewskiej Ostoi
2. 78 – RHODESIAN RIDGEBACK – Fantastic Sarafina Hati Singa
3. 46 – DALMATYŃCZYK – Lacrima Christi Camelot
4. 63 – OGAR POLSKI – KAZAN z Bołozowej Sfory (FCI)
Zwycięzca grupy 7
1. 88 – WYŻEŁ NIEMIECKI KRÓTKOWŁOSY – CARTHINA Canis Venator
2. 97 – WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY – LADY GAGA A-Awa Weims (FCI)
3. 82 – SETER IRLANDZKI – Piosenka o Mojej Warszawie z Arislandu (FCI)
4. 86 – SETER SZKOCKI GORDON – Genesis Racer Manon Lescaut
Zwycięzca grupy 8
1. 128 – GOLDEN RETRIEVER – Hailey Kendy Gold
2. 102 – COCKER SPANIEL AMERYKAŃSKI – Very Vigie YOU GOTTA FIGHT FOR YOUR RIGHT
3. 142 – LABRADOR RETRIEVER – Fee Bee Fanny Alfa Sirius
4. 135 – HISZPAŃSKI PIES DOWODNY – ALUCINANTE Curly Best Friend (FCI)
Zwycięzca grupy 10
1. 153 – CHART AFRYKAŃSKI AZAWAKH – Eyyiara Ginever
2. 151 – CHART AFGAŃSKI – Azbelltas URSUS UNLEASHED LINO
3. 157 – CHART PERSKI SALUKI – Must Be Shadow HERMES
4. 149 – CHARCIK WŁOSKI – Novatica FOLLOW THE RABBIT
Najpiękniejszy pies wystawy
1. 68 – POSOKOWIEC BAWARSKI – JARUN z Królewskiej Ostoi
2. 153 – CHART AFRYKAŃSKI AZAWAKH – Eyyiara Ginever
3. 40 – THAI RIDGEBACK DOG – LALITA DEWI MOLLY Queenopolis (FCI)
4. 9 – PARSON RUSSELL TERRIER – GERONIMO Equus
sędzia Vladimir Piskay
Wyniki:
Najpiękniejsze szczenię gończego polskiego:
1. 9 – GINGER Gończe Serce (FCI)
Najpiękniejszy weteran gończego polskiego:
1. 17 – SONATA Wydrowa Zagrody
Najpiękniejszy gończy polski:
1. 16 – Walkiria Asanegra (FCI)
2. 8 – DARO Wrzosowa Ostoja (FCI).
.
.
.
.
.
.
.
.
Grupa 1
Vladimir Piskay – Owczarki niemieckie
Patrycja Mazur-Szkodzińska – Border Collie, Czeskolovensky Vlciak, Lancashire Heeler, Owczarek szetlandzki, Polski owczarek nizinny, Polski owczarek podhalański, Sarlooseolfhund, Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke
Aleksandra Lubaszka – pozostałe rasy
Grupa 2
Aldona Gębka – Aidi, Appenzzeler, Bernardyn długowłosy, Bernardyn krókowłosy, Berneński pies pasterski, Cao de Serra Estrela, Cao de Castro Laboreiro, Ciobanesc Romenesc de Bucovina, Duży szwajcarski pies pasterski, Eltenbucher, Hovaward, Kangal, Kraski Ovcar, Landseer, Nowofundland
Ireneusz Lelonek – Jugoslovenski Ovcarski Pas – Sarplaninec, Leonberger, Mastif hiszpański, Mastis pirenejski, Mastif tybetański, Pirenejski pies górski, Owczarek kaukaski, Owczarek środkowoazjatycki, Rafeiro de Alentejo, Trojnak
Dorota Pawlikowska-Rosół – pozostałe rasy
Grupa 7
Mariusz Drewniak – Pointer, Seter angielski, Seter szkocki (Gordon), Seter irlandzki czerwono-biały, Seter irlandzki
Paweł Zaręba– Wyżeł weimarski krótkowłosy, Wyżeł wajmarski długowłosy, Wyżeł węgierski krótkowłosy, Wyżeł węgierski szorstkowłosy
Anastazja Walczak – pozostałe rasy
Grupa 9
Anna Rychlewska – Boston terier, Chin japoński, Chiński grzywacz, Lhasa Apso, Pekińczyk, Shih Tzu, Spaniel tybetański, Terier tybetański, Buldog francuski, Mops
Monika Kuriata – pozostałe rasy
Grupa 10
Blanka Horbatowska – Chart afrykański Azawakh, Chart arabski Sloughi, Grayhund, Chart Polski, Chart Węgierski, Charcik Włoski, Whippet
Vladimir Piskay – pozostałe rasy
Rasy Nieuznane
Vladimir Piskay – wszystkie rasy
Finały
Młody Prezenter – Patrycja Mazur-Szkodzińska
BIS Młodsze Szczenię – Anna Rychlewska
BIS Szczenię – Aldona Gębka
BIS Weteran – Dorota Pawlikowska-Rosół
BIS Pies Użytkowy – Blanka Horbatowska
BIS Oddziału Legnica – Monika Kuriata
BIS Ras Nieuznanych – Vladimir Piskay
BIS Najlepsza Para – Mariusz Drewniak
BIS Najlepsza Grupa – Anastazja Walczak
BIS Junior – Vladimir Piskay
BOG I – Patrycja Mazur-Szkodzińska
BOG II – Dorota Pawlikowska-Rosół
BOG VII – Paweł Zaręba
BOG IX – Monika Kuriata
BOG X – Blanka Horbatowska
BIS – Aleksandra Lubaszka
Wyniki:
Najpiękniejsze młodsze szczenię
1. 282 – CHART PERSKI SALUKI – HISPANITA HERMOSA z Tripu
2. 254 – PUDEL ŚREDNI (BIAŁY, BRĄZOWY, CZARNY) – VENUS OD LALANKI Istny Cud
3. 77 – WELSH CORGI CARDIGAN – HONEY & RASPBERRY ELMO NAPOLEOŃSKA ZAGRODA WELSH (FCI)
4. 11 – BIAŁY OWCZAREK SZWAJCARSKI – SOLO SPOCK AHLITAH QUEST
Najpiękniejsze szczenię
1. 109 – DOBERMAN – Yamaha Elite House
2. 279 – CHART HISZPAŃSKI – Enigma Von Sz nyi
3. 186 – BOSTON TERRIER – HESSENVILLA’S ODESSA BY GERWIN WORLD
4. 66 – OWCZAREK SZKOCKI DŁUGOWŁOSY – Daisy Gold z Hradesina
Najpiękniejszy weteran
1. 220 – CHIHUAHUA DŁUGOWŁOSY – SWEET MARCO POLLO DOGOMANIA
2. 62 – OWCZAREK SZETLANDZKI – Sassura RED SAVANNAH
3. 47 – OWCZAREK STAROANGIELSKI BOBTAIL – Pennylane Attention Please
Najpiękniejszy pies użytkowy
1. 175 – SETER SZKOCKI GORDON – Genesis Racer Manon Lescaut
2. 177 – WYŻEŁ NIEMIECKI KRÓTKOWŁOSY – Ambra z Kovarova dvora
3. 112 – DOBERMAN – Thelma Elite House
Najpiękniejszy pies ras polskich
1. 72 – POLSKI OWCZAREK NIZINNY – Viva Polonia SZYSZKA
2. 285 – CHART POLSKI – ARRAKIS Fures Temporum (FCI)
3. 75 – POLSKI OWCZAREK PODHALAŃSKI – JAGNA Osemit (FCI)
Najpiękniejszy pies oddziału w Legnicy
1. 301 – WILCZARZ IRLANDZKI – SHAZAM du Grand Chien de Culann
2. 228 – CHIŃSKI GRZYWACZ – Jack Daniel`s Gattaca
3. 243 – MALTAŃCZYK – ARSENIC Senayo (FCI)
4. 227 – CHIN JAPOŃSKI – SPINDULYS ROMA
Najlepsza para
1. MALTAŃCZYK – ARSENIC Senayo (FCI) & DIVA Białe Perły (FCI)
2. SHIH TZU – MERDUS Elmork & VISENYA Legenda Shihmani
3. WELSH CORGI PEMBROKE – KRASNOLUDEK GBUREK Alpejskie Zauroczenie (FCI) & BULLY PRIDE LILU ETERNAL LOVE
4. CHIŃSKI GRZYWACZ – Jack Daniel’s Gattaca & Penemunde Aria
Najpiękniejszy junior
1. 188 – BOSTON TERRIER – NUTELLA Canin Souris
2. 110 – DOBERMAN – Qence von Hohenzollern
3. 247 – PUDEL DUŻY (BIAŁY, BRĄZOWY, CZARNY) – Sugar Daddy Amber Nova (FCI)
4. 280 – CHART PERSKI SALUKI – Must Be Shadow HERMES
Zwycięzca grupy 1
1. 69 – OWCZAREK SZKOCKI KRÓTKOWŁOSY – Skrępowana Słomka Smooth Craft
2. 13 – BIAŁY OWCZAREK SZWAJCARSKI – STORY OF MY LIFE SIR BASTIAN LORDS OF THE WHITE SHEPHERD
3. 72 – POLSKI OWCZAREK NIZINNY – Viva Polonia SZYSZKA
4. 52 – OWCZAREK SZETLANDZKI – Platero Primus FERRERO ROCHER
Zwycięzca grupy 2
1. 112 – DOBERMAN – Thelma Elite House
2. 120 – DOG NIEMIECKI (ŻÓŁTY, PRĘGOWANY) – Gdyby Nie Ty (FCI) ALTAIR
3. 94 – BOKSER – Astrid Enalro
4. 163 – SZNAUCER ŚREDNI PIEPRZ I SÓL – ORION Alarm Beskyd
Zwycięzca grupy 7
1. 172 – SETER IRLANDZKI – Piosenka o Mojej Warszawie z Arislandu (FCI)
2. 183 – WYŻEŁ WŁOSKI KRÓTKOWŁOSY – Grenneasen’s NOBILE GIOIA
3. 175 – SETER SZKOCKI – GORDON – Genesis Racer Manon Lescaut
4. 180 – WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY – LADY GAGA A-Awa Weims (FCI)
Zwycięzca grupy 9
1. 220 – CHIHUAHUA DŁUGOWŁOSY – SWEET MARCO POLLO DOGOMANIA
2. 191 – BOSTON TERRIER – PRALINKA Canin Souris
3. 245 – MOPS – Sequedille (FCI) OH SHE IS MINE
4. 247 – PUDEL DUŻY (BIAŁY, BRĄZOWY, CZARNY) – Sugar Daddy Amber Nova (FCI)
Zwycięzca grupy 10
1. 301 – WILCZARZ IRLANDZKI – SHAZAM du Grand Chien de Culann
2. 285 – CHART POLSKI – ARRAKIS Fures Temporum (FCI)
3. 275 – CHARCIK WŁOSKI – Novatica I’M REGIS
4. 280 – CHART PERSKI SALUKI – Must Be Shadow HERMES
Najpiękniejszy pies wystawy
1. 301 – WILCZARZ IRLANDZKI – SHAZAM du Grand Chien de Culann
2. 220 – CHIHUAHUA DŁUGOWŁOSY – SWEET MARCO POLLO DOGOMANIA
3. 112 – 112 – DOBERMAN – Thelma Elite House
4. 69 – OWCZAREK SZKOCKI KRÓTKOWŁOSY – Skrępowana Słomka Smooth Craft