Strona główna / Sekcje ras / Kierownicy sekcji
 

Przypominamy hodowcom o konieczności przestrzegania Regulaminu Hodowli Psów Rasowych. 
W związku z tym prosimy o przekazywanie informacji do biura oddziału o urodzeniu się szczeniąt w hodowli w ciągu 14 dni od daty urodzenia.
Termin przeglądu miotu proszę uzgodnić z kierownikiem sekcji na  DWA TYGODNIE  przed przeglądem

Przeglądy miotów u weterynarza nie są już honorowane!

__________________________________________________________________________

Kierownicy sekcji & dyżury w biurze:

Z-ca Przewodniczącego ds. Hodowlanych:
Anna Pol – 1. wtorek miesiąca i 3. czwartek miesiąca, godz. 17-19
Grupa I FCI 
sekcja 1 – owczarki (bez ras z próbą pracy)
kierownik: Dorota Bąk (797 401 228 w godz. popołudniowych) – 4. wtorek miesiąca, godz. 16-18
zastępca kierownika sekcji: Nina Rosik (530 255 891)
sekcja 1 – owczarki i rasy podlegające próbom pracy
sekcja 2 – psy zaganiające
kierownik sekcji: Karolina Janecka (607 784 493)
ON – owczarki niemieckie
kierownik sekcji: Artur Szyptur (501 239 293) – 4. wtorek miesiąca, godz. 16-18
Grupa II FCI
sekcja 1 – pinczery i sznaucery
kierownik: Magdalena Gromadzik (661 861 023) – 2. czwartek miesiąca, godz. 17-19
sekcja 2.1 – molosy, mastify
kierownik: Katarzyna Gawron (791 515 799) 4. wtorek miesiąca, godz. 16-19
(asystent kynologiczny)
sekcja 2.2 – molosy, psy górskie
sekcja 3 – szwajcarskie psy pasterskie

kierownik: Beata Wejksznia (696 505 212) 2. wtorek miesiąca, godz. 16-19
Grupa III FCI
sekcja 1 – teriery duże i średnie
kierownik: Czesław Piekarski (665 446 945) 3. wtorek miesiąca, godz. 16-18
(międzynarodowy sędzia prób pracy psów myśliwskich)
sekcja 2 – teriery małe
sekcja 4 – toy teriery

kierownik: Marzena Osuch (668 179 331 w godz. popołudniowych) – 4. wtorek miesiąca, godz. 16-18
sekcja 3 – teriery w typie bull
kierownik: Alina Krzeszowska (600 271 112)
(asystent kynologiczny) 
Grupa IV FCI
jamniki – wszystkie rasy
kierownik: Dorota Czaplicka (504 149 830) – 4. wtorek miesiąca, godz. 16-18
(asystent kynologiczny)

z-ca: Katarzyna Gawron (791 515 799) – 4. wtorek miesiąca, godz. 16-18
(asystent kynologiczny)
Grupa V FCI
szpice i psy w typie pierwotnym – wszystkie rasy
kierownik: Edyta Langer (605 679 803) – 2. wtorek miesiąca, godz. 16-18
(asystent kynologiczny)

z-ca: Małgorzata Buchla (608 517 263)
(asystent kynologiczny)
Grupa VI FCI
gończe i rasy pokrewne – wszystkie rasy
kierownik: Marta Kapelska  (664 954 176) –  3. wtorek miesiąca, godz. 16-18
(międzynarodowy sędzia prób prac psów myśliwskich)
Grupa VII FCI
wyżły – wszystkie rasy
kierownik: Mariusz Drewniak (785906129) – 1. wtorek miesiąca, 17-19
(asystent kynologiczny)
Grupa VIII FCI
sekcja 1 – psy aportujące
sekcja 2 – płochacze
kierownik: Monika Janecka (696 120 674) – 1. czwartek miesiąca
(asystent kynologiczny)
sekcja 3 – psy dowodne
kierownik: Joanna Wojciechowska (781 005 277)
Grupa IX FCI
psy ozdobne i do towarzystwa – wszystkie rasy
kierownik: Natalia Jasińska- Gbiorczyk (531 184 328 w godz. 10:00-16:00)
z-ca: Magdalena Kućko (691 599 759) – 2. wtorek miesiąca, godz. 17-19
(asystent kynologiczny)
Grupa X FCI
charty – wszystkie rasy
kierownik: Alina Krzeszowska (600 271 112)
(asystent kynologiczny)