Program konkurencji finałowych / Finals
piątek / Saturday – 18.01.2019, od godz. 18.00
FINAŁ KONKURSU „MŁODY PREZENTER” / Junior Handling
sędzia – Krystyna Opara (PL)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEGO MŁODSZEGO SZCZENIĘCIA WYSTAWY”
Best Minor Puppy
sędzia – Carmen S. Navarro Guisado (ES)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEGO SZCZENIĘCIA WYSTAWY” / Best Puppy
sędzia – Alessandro Zeppi (IT)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEGO JUNIORA WYSTAWY” / Best Junior
sędzia – Janusz Opara (PL)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEGO WETERANA WYSTAWY” / Best Veteran
sędzia – Rafael Garcia Parrondo (ES)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEGO PSA UŻYTKOWEGO” / Best Working Dog
sędzia – Alessandro Zeppi (IT)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEGO PSA ODDZIAŁU W LEGNICY”
sędzia – Rafael Garcia Parrondo (ES)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEJ PARY HODOWLANEJ”
sędzia – Krystyna Opara (PL)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEJ GRUPY HODOWLANEJ”
sędzia – Janusz Opara (PL)
WYBÓR ZWYCIĘZCÓW GRUPY 2 / Best of Group 2
sędzia – Carmen S. Navarro Guisado (ES)
sobota / Saturday – 19.01.2019, od godz. 15.30
FINAŁ KONKURSU „MŁODY PREZENTER” / Junior Handling
sędzia – Janusz Opara (PL)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEGO MŁODSZEGO SZCZENIĘCIA WYSTAWY”
Best Minor Puppy
sędzia – Elena Kryukova (RU)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEGO SZCZENIĘCIA WYSTAWY” / Best Puppy
sędzia – Krystyna Opara (PL)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEGO JUNIORA WYSTAWY” / Best Junior
sędzia – Petr Rehanek (CZ)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEGO WETERANA WYSTAWY” / Best Veteran
sędzia – Maria Zasada (PL)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEGO PSA UŻYTKOWEGO” / Best Working Dog
sędzia – Agnieszka Onuk (TR)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEGO PSA ODDZIAŁU W LEGNICY”
sędzia – Carmen S. Navarro Guisado (ES)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEJ PARY HODOWLANEJ”
sędzia – Rafael Garcia Parrondo (ES)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEJ GRUPY HODOWLANEJ”
sędzia – Alessandro Zeppi (IT)
WYBÓR ZWYCIĘZCÓW GRUP / Best of Group
Grupa 4 sędzia – Elena Kryukova (RU)
Grupa 5 sędzia – Rafael Garcia Parrondo (ES)
Grupa 7 sędzia – Petr Rehanek (CZ)
Grupa 8 sędzia – Alessandro Zeppi (IT)
Grupa 9 sędzia – Janusz Opara (PL)
niedziela / Sunday – 20.01.2019, od godz. 15.30
FINAŁ KONKURSU „MŁODY PREZENTER” / Junior Handling
sędzia – Maria Zasada (PL)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEGO MŁODSZEGO SZCZENIĘCIA WYSTAWY”
Best Minor Puppy
sędzia – Andrzej Kaźmierski (PL)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEGO SZCZENIĘCIA WYSTAWY” / Best Puppy
sędzia – Rafael Garcia Parrondo (ES)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEGO JUNIORA WYSTAWY” / Best Junior
sędzia – Carmen S. Navarro Guisado (ES)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEGO WETERANA WYSTAWY” / Best Veteran
sędzia – Andrzej Kaźmierski (PL)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEGO PSA UŻYTKOWEGO” / Best Working Dog
sędzia – Petr Rehanek (CZ)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEGO PSA ODDZIAŁU W LEGNICY”
sędzia – M.J. Purnell-Carpenter (GB)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEJ PARY HODOWLANEJ”
sędzia – Elena Kryukova (RU)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEJ GRUPY HODOWLANEJ”
sędzia – Agnieszka Onuk (TR)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEGO PSA RASY POLSKIEJ”
sędzia – Carmen S. Navarro Guisado (ES)
WYBÓR ZWYCIĘZCÓW GRUP / Best of Group
Grupa 1 sędzia – M.J. Purnell-Carpenter (GB)
Grupa 3 sędzia – Maria Zasada (PL)
Grupa 6 sędzia – Elena Kryukova (RU)
Grupa 10 sędzia – Rafael Garcia Parrondo (ES)
WYBÓR „NAJPIĘKNIEJSZEGO PSA WYSTAWY” – Best in Show 2019
sędzia – Andrzej Kaźmierski (PL)